Pozostałe

Usługi tapicerskie we Wrocławiu: podaruj meblom drugie życie!

Usługi tapicerskie we Wrocławiu: podaruj meblom drugie życie!

Ulubione meble wyglądają okropnie, ale są megawygodne? A może po prostu nie chcesz wydawać środków na zakup nowych? W każdym z tych przypadków istnieje dobre rozwiązanie – tapicerowanie. Zlecając realizację tej usługi fachowcom z firmy Nubes we Wrocławiu zaoszczędzisz nawet 70% budżetu, przeznaczonego na odnowienie wyposażenia wnętrza!

Nubes: zindywidualizowane rozwiązania w branży tapicerskiej

Zamawiając usługi na portalu Nubes uzyskujesz jednocześnie dwie zalety: możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu mebli i zaoszczędzenia na zakupie nowych. W zlokalizowanym we Wrocławiu warsztacie meblarze zajmują się renowacją zarówno mebli z ostatnich lat produkcji, jak i antyków.

Każdy klient, który zwraca się do Nubes otrzymuje fachową obsługę: od momentu oceny stanu tapicerki aż po jej wymianę. Fachowcy oferują do wyboru kilkadziesiąt rodzajów materiałów, wyróżniających się zarówno pod kątem koloru i faktury, jak również charakterystyk użytkowych.

Nie istnieją także żadne ograniczeń dotyczące typu mebli, które powinny ulec odnowieniu: fachowcy w krótkim terminie przywrócą wspaniały wygląd mebli: w domu, biurze, w obiektach handlowych (sklepy, kawiarnie, restauracje itp.), placówkach medycznych, edukacyjnych. Podczas wykonywania prac najczęściej stosuje się tkaniny żakardowe, a także skórę sztuczną i naturalną. Istnieje możliwość ponownego tapicerowania mebli tapicerowanych tkaninami odpornymi na zarysowania, co jest szczególnie uzasadnione w mieszkaniach, w których mieszkają zwierzęta.

Dlaczego warto zlecić wykonanie tapicerowania mebli fachowcom?

Jeśli nie chcesz wydawać zbędnych pieniędzy, a jednocześnie wolisz zachować spokój i cieszyć się wspaniałymi efektami usługi tapicerowania, jej wykonanie warto powierzyć fachowcom:

  • Poprawnie dokonają obliczeń niezbędnych materiałów, a także dobiorą rozwiązania o odpowiednich charakterystykach;
  • Profesjonalne maszyny szwalnicze i sprzęt tapicerski wiodących producentów zapewnią nienaganną dokładność pracy;
  • Wszystkie prace zostaną przeprowadzone maksymalnie szybko, a na uzyskane efekty będzie udzielona gwarancja.

Najprawdopodobniej jedyną sytuacją, w której warto spróbować samemu tapicerowania mebli, jest to, że planujesz profesjonalnie zająć się renowacją mebli i zdecydujesz się poćwiczyć na własnym krześle lub sofie.