Spotkania dot. finansowania remontów kamienic

lokalizacja:
Przedmieście Oławskie, Hercena 13
data:
31/05/2017 i 05/06/2017
zespół:
Paulina Basińska, Joanna Sikorska, Grzegorz Szewczyk

Kwestie związane z finansowaniem remontów kamienic cieszą się zainteresowaniem na Przedmieściu Oławskim, gdzie potrzeby w tym zakresie są szerokie. W Lokalnym Biurze Rewitalizacji w czasie dwóch spotkań rozmawialiśmy z zarządcami, przedstawicielami wspólnot i mieszkańcami o możliwościach i zasadach pozyskiwania środków na ten cel.

Gościliśmy ponad 50 osób. Zainteresowani mogli się dowiedzieć m.in., jak przygotować się do remontu od strony formalnej oraz jakie istnieją obecnie możliwości finansowania inwestycji. Poruszyliśmy gorący temat ubiegania się o środki unijne w ramach aktualizowanego Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2018 i zaplanowanego w związku z tym drugiego naboru wniosków.
Spotkania poprowadzili specjaliści z naszego biura, którzy zapraszają wszystkich również do indywidualnego kontaktu i podejmowania rozmów poza dedykowanymi spotkaniami na miarę potrzeb! Udostępniamy i polecamy także prezentację, która towarzyszyła naszym spotkaniom (do pobrania pod wpisem). Zachęcamy do zadawania pytań.

Ze względu na duże zainteresowanie i sygnały, które otrzymaliśmy od mieszkańców, będziemy kontynuować cykl informacyjno-doradczy.

data publikacji:
06/06/2017
zobacz też:
<< wstecz