CZARY-MARY, HOKUS-KROKUS!

lokalizacja:
skwer Pułaskiego/Kościuszki | Przedmieście Oławskie
data:
6-7/11/2017
zespół:
Aldona Głembocka, Emilia Grotowska, Joanna Sikorska

Zmieniamy szary skwer w kolorową łąkę!

Organizujemy kolejne wydarzenie z udziałem mieszkańców! W zeszłym roku na skwerze przy skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Kościuszki wspólnie ubieraliśmy choinkę dla Przedmieścia Oławskiego. W tym roku w miejscu zabłoconego parkingu założyliśmy trawnik, który dzięki listopadowej akcji zakwitnie na wiosnę tysiącami krokusów. Mamy nadzieję, że tak odmieniona przestrzeń w przyszłości będzie miejscem następnych akcji.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2017 r. (poniedziałek i wtorek) w godzinach 9:00- 15:00. Przygotowaliśmy 18 000 krokusowych cebulek! Swój udział zapowiedziały już dzieci z okolicznych szkół, ale zapraszamy wszystkich mieszkańców Przedmieścia Oławskiego. Dla uczestników przewidziano poczęstunek, ciepłe napoje i symboliczne nagrody. Dodatkową atrakcją będzie również fotobudka – w ten sposób firma Red Development wspiera akcję.
Liczymy na dobrą pogodę, aby nie trzeba było przesuwać wydarzenia na inny termin. Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym facebookowym fanpage-u.

data publikacji:
27/10/2017
<< wstecz