Choinka już stoi!

lokalizacja:
Przedmieście Oławskie, ul. Pułaskiego / Kościuszki
data:
20/12/2016
organizator:
Wrocławska Rewitalizacja, Moico, Wrocławska Spółdzielnia Socjalna, Real Estate Developer, pracownia projektowa AP Szczepaniak.

Mroźna aura nie ostudziła radosnej atmosfery – we wtorek, 20 grudnia 2016 mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego wspólnie stroili świąteczne drzewko. Gwiazdkowy klimat spotkania rozgrzały ciepłe napoje, pyszny żurek i kolędowanie. Przy ustawionej na tę okazję fotobudce do późnych godzin wśród śmiechów dorośli i dzieci robili sobie wspólne zdjęcia w zabawnych przebraniach.

Rano na miejsce przybyły dzieci z własnoręcznie wykonanymi ozdobami. W biurze MOICO, partnera akcji, pod okiem sympatycznej animatorki-Mikołajki powstały kolejne dekoracje. Kreatywność dzieci nie znała granic: obok recyclingowych ozdób z pokrywek i starych płyt CD zawisły papierowe gwiazdy i wielobarwne łańcuchy (również z makaronu!), bombki i dzwonki, a także aniołek wykonany z plastikowego kubka, piłki i piór. Popołudniu na miejscu pojawili się dorośli, rodziny, grupy przyjaciół i seniorzy. Końcowy efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania: choinka jest piękna!

Na świąteczną akcję mieszkańców zaprosiła Wrocławska Rewitaliazcja Sp. z o.o. wraz z partnerami: Moico (dostawcą światłowodowego internetu), Wrocławską Spółdzielnią Socjalną, Real Estate Developer (deweloperem osiedla Nowa Papiernia) oraz pracownią projektową AP Szczepaniak.

Choinkę można podziwiać w narożniku placu u zbiegu ul. Kościuszki i Pułaskiego, przy biurze MOICO.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!

data publikacji:
21/12/2016
zobacz też:
<< wstecz