Wydarzenia

data:
od 2008

W tej kategorii prezentujemy nasze działania – małe i większe – związane m.in. z akcjami społecznymi, wydarzeniami naukowymi, organizowaniem jednorazowych imprez, debat, przedsięwzięć z mieszkańcami czy młodzieżą. Zapraszamy do śledzenia relacji z naszych projektów!

Niekiedy reprezentujemy Wrocław w wydarzeniach naukowych poświęconych tematyce rewitalizacji, współorganizujemy piknik z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy na wspólne ubieranie bożonarodzeniowej choinki, współpracujemy z mieszkańcami przy zakładaniu ogródków sąsiedzkich albo wraz z ekspertami i studentami przyglądamy się specyficznym problemom miasta i szukamy rozwiązań i dobrych praktyk. W naszym dorobku są również wystawy, konferencje czy warsztaty – wydarzenia jednorazowe lub cykliczne. Część z nich prezentujemy w tej zakładce. Zachęcamy do lektury i współpracy!

data publikacji:
01/09/2008
zobacz też:

Choinka już stoi!
Przedmieście Oławskie

Choinka już stoi!

  • Wydarzenia
  • /
  • Lokalne Biuro Rewitalizacji Przedmieście Oławskie
  • /

Mroźna aura nie ostudziła radosnej atmosfery – we wtorek, 20 grudnia 2016 mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego wspólnie stroili świąteczne drzewko. Gwiazdkowy klimat spotkania rozgrzały ciepłe napoje, pyszny żurek i kolędowanie. Przy ustawionej na tę okazję fotobudce do późnych godzin wśród śmiechów dorośli i dzieci robili sobie wspólne zdjęcia w zabawnych przebraniach.

<< wstecz