Spotkanie KOŁO choinki

lokalizacja:
Przedmieście Oławskie, skwer u zbiegu ul. Komuny Paryskiej / Kosciuszki
data:
14/12/2017
organizator:
Koalicja Oławska: Wrocławska Rewitalizacja, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - ZTPS nr 5, Rada Osiedla Przedmieście Oławskie, Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu, Komenda Policji Rakowiec, szkoły z Przedmieścia Oławskiego, Stowarzyszenie Pomocy „Iskierka”, Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta - Koło Wrocławskie, Wrocławska Spółdzielnia Socjalna, Pracownia I Komuny Paryskiej 45
zespół:
Piotr Górka, Emilia Grotowska, Joanna Sikorska, Paweł Wojdylak

Już po raz drugi mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego będą mieli wspólną, osiedlową choinkę. Swoją formą na pewno Państwa zaskoczy!

Każdy może się włączyć nie tylko w strojenie, ale także w budowę „drzewka”. Wystarczy przynieść do Lokalnego Biura Rewitalizacji niepotrzebne… koła rowerowe. To właśnie z nich zbudujemy choinkę.

Uroczyste spotkanie KOŁO choinki z jej ubieraniem, tradycyjnym kolędowaniem, ciepłą zupą i świąteczną atmosferą już 14 grudnia – będziemy na Państwa czekać w godzinach 13:00 – 17:00 w centralnym punkcie osiedla, na trójkątnym skwerku u zbiegu ulic Komuny Paryskiej i Kościuszki.

W programie:
ubieranie choinki przy świątecznych melodiach, warsztaty z ozdób choinkowych, występy dzieci (o godzinie 15:00), warsztaty śpiewu bardziej i mniej znanych polskich kolęd i pastorałek, warsztaty Nowego Cyrku, świąteczne malowanie twarzy, ciepły poczęstunek oraz inne atrakcje.

Informacje organizacyjne:

  • Prosimy o przyniesienie na wydarzenie ozdób choinkowych (odpornych na warunki atmosferyczne) – część ozdób wykonamy wspólnie na miejscu.
  • Zbiórka kół rowerowych trwa do 8 grudnia (piątek) w Lokalnym Biurze Rewitalizacji przy ul. Hercena 13 (godziny otwarcia biura w linku).

DO ZOBACZENIA KOŁO CHOINKI!

data publikacji:
07/12/2017
<< wstecz