Piknik z okazji Dnia Dziecka 2017

lokalizacja:
Przedmieście Oławskie, ul. Kniaziewicza 29
data:
8/06/2017
organizator:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Zespół Terenowej Pracy Socjalnej nr 5
zespół:
Emilia Grotowska, Joanna Sikorska

Z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej po raz kolejny miała miejsce doroczna impreza plenerowa dedykowana najmłodszym mieszkańcom Przedmieścia Oławskiego z okazji ich święta.

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka gościło w ogrodzie ZTPS nr 5 przy ul. Kniaziewicza. Moc barwnych atrakcji wypełniła ten radosny czas – nie zabrakło słodkiego poczęstunku i grillowanych kiełbasek, malowanych buziek, warsztatów skręcania balonów, całe rodziny mogły też sprawdzić się w dyscyplinach takich jak unihokej i siatkówka, wziąć udział w nietypowych zawodach oraz spróbować sił w ogrodnictwie – wspierani przez Wrocławską Spółdzielnią Socjalną mieliśmy przyjemność włączyć się w festyn, zakładając z mieszkańcami miniogródek kwiatowo-warzywny. Zapraszamy dzieci i dorosłych do odwiedzenia go w wolnym czasie!

data publikacji:
09/06/2017
zobacz też:

Europejska Noc Literatury 2017
Paulińska / Rydygiera

Europejska Noc Literatury 2017

  • Paulińska / Rydygiera
  • /
  • Wydarzenia
  • /

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Europejskiej Nocy Literatury była natura. Już po raz szósty wrocławianie mogli spotkać się z książką w tej formie, tym razem w wybranych przestrzeniach Nadodrza. Zainteresowanie było ogromne – udział wzięło w nim około 10 000 słuchaczy. Z przyjemnością włączyliśmy się w to szczególne wydarzenie. Zaprosiliśmy jego uczestników na skwer aktywności społecznych przy Paulińskiej/Rydygiera na wspólne działania, oczywiście w naturalnym stylu! Co robiliśmy?

<< wstecz