Kwitnące Oławskie! Konkurs dla mieszkańców

lokalizacja:
Przedmieście Oławskie
data:
22/05 - 31/07/2018
organizator:
Wrocławska Rewitalizacja Sp. z o.o.
zespół:
Emilia Grotowska, Hanna Ruman
współpraca:
Miejski Konserwator Zabytków, Filip Marek, IPC Polska Przemysław Byrski, Rada Osiedla Przedmiescie Oławskie, Towarzystwo Miłośników Wrocławia

Mieszkańcy mogą pochwalić się swoimi balkonami! Zapraszamy do udziału w konkursie dedykowanym specjalnie dla Przedmieścia Oławskiego.

Wszystkich, którzy mieszkają na Przedmieściu Oławskim, kochają rośliny i chcą zaaranżować kwietny balkon albo już od dawna pielęgnują swoje małe „ogródki” za oknem, zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniej ukwiecony balkon! Liczy się kreatywność i zaangażowanie.

Zgłoszenia

22 maja – 31 lipca 2018r. – poprzez:

  • internetowy e-FORMULARZ
  • tradycyjny FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
    Uwaga! – oprócz formularza zgłoszeniowego należy dostarczyć podpisany Regulamin oraz komplet pozostałych załączników – w dziale „Do pobrania” (niżej). Zgłoszenie można dostarczyć osobiście do jednego z naszych biur lub przesłać skan na adres konkurs@w-r.com.pl
Wrocławska Rewitalizacja Sp. z o.o.
ul. Kuźnicza 56, Wrocław
godz. 8.00 – 16.00
Lokalne Biuro Rewitalizacji
ul. Hercena 13, Wrocławponiedziałek, wtorek, piątek:
godz. 12.00 – 16.00,
czwartek:
godz. 14.00 – 18.00

Ogłoszenie wyników

24 sierpnia 2018r. – na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Zwycięzcy zostaną poinformowani indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Uwaga! Dla 20 uczestników, którzy jako pierwsi zgłoszą się w dniach 4 – 8 czerwca do naszego Lokalnego Biura Rewitalizacji, przewidujemy bezpłatne minipakiety roślin „na start” od sponsora – firmy IPC Polska Przemysław Byrski (http://www.ipcpolska.pl/)! Zapraszamy!

Poniżej (w dziale „Do pobrania”) zapoznać się można z Regulaminem konkursu i wszystkimi załącznikami, w tym z informacją o ochronie danych osobowych.

data publikacji:
22/05/2018
<< wstecz