Pokaż Oławskie - przedłużenie terminu składania prac

lokalizacja:
Przedmieście Oławskie
data:
3/08 - 12/10/2018

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do konkursu plastycznego "Pokaż Oławskie". Wszyscy Ci, którzy do tej pory zwlekali ze złożeniem swojej pracy mają czas do 12 października!

Temat przewodni konkursu to dziedzictwo kulturowe Przedmieścia – jego historia, architektura, unikatowe „smaczki”. Chcemy, aby zaproszenie do udziału w konkursie wywołało wśród mieszkańców chęć zatrzymania się i przyglądnięcia temu, co ich otacza. Jest to okazja, żeby – za pomocą obrazu – pokazać to, co w osiedlu jest niesamowite, co się wspomina albo czym po prostu podzielić się z innymi. Uczestnicy będą mogli odtworzyć wybrany detal architektoniczny lub ulubiony budynek, przedstawić ważne dla nich miejsce czy też w inny sposób zilustrować kawałek Przedmieścia Oławskiego!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJMY OD 12 PAŹDZIERNIKA

Pracę konkursową można dostarczyć osobiście do jednego z naszych biur lub przesłać pocztą na adres:
Wrocławska Rewitalizacja Sp. z o.o., ul. Kuźnicza 56, 50-138 Wrocław z dopiskiem „Konkurs plastyczny POKAŻ OŁAWSKIE”.

Razem z pracą należy dostarczyć formularz zgłoszeniowy oraz komplet pozostałych dokumentów – do pobrania na dole strony.

WYNIKI OGŁOSIMY JUŻ 22 PAŹDZIERNIKA

Poniżej można zapoznać się ze zaktualizowanym Regulaminem konkursu i wszystkimi załącznikami, w tym z informacją o ochronie danych osobowych.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018.

data publikacji:
28/09/2018
<< wstecz