Konferencja DiverCITY3

lokalizacja:
Wrocław
data:
październik 2017
organizator:
Ministerstwo Rozwoju, Gmina Wrocław, Norweski Związek Władz Lokalnych i Regionalnych, Wrocławska Rewitalizacja
zespół:
Grażyna Adamczyk-Arns, Karolina Ciechanowicz, Aldona Głembocka, Agata Krupa, Justyna Majchrowska, Paweł Wojdylak, Małgorzata Zdebel

Przed nami już trzecia edycja konferencji „DiverCITY3 – Festiwal Miast”, którą mamy przyjemność współorganizować na zlecenie Miasta Wrocławia. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 3-4 października 2017 r. we Wrocławiu i realizowane jest wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju, Miasto Wrocław oraz Norweski Związek Władz Lokalnych i Regionalnych.

Hasłem przewodnim jest „Pomysł na miasto”. Pierwszego dnia planowane są krótkie prezentacje polskich i zagranicznych prelegentów dotyczące najlepszych praktyk i rozwiązań projektowych w czterech blokach tematycznych: Miasto mieszkańców, Ruch w mieście, Przyjazna przestrzeń i Zielone miasto. Wieczorem swoimi doświadczeniami podzielą się zagraniczni eksperci z dziedziny polityki miejskiej i rozwoju miast.
W dniu 4 października 2017 r. można będzie wziąć udział w wycieczkach studyjnych dotyczących tematyki poruszanej podczas konferencji. Program konferencji „DiverCITY3 – Festiwal Miast” oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: www.divercity3.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału – termin rejestracji mija 20 września!
Projekt DiverCITY3 jest efektem współpracy z partnerami norweskimi w ramach Programu PL06 Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego, współfinansowanego z Funduszy EOG pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii.

<< wstecz