Karnawał w PRZED•POKOJU H13

lokalizacja:
PRZED•POKÓJ H13, ul. Hercena 13, 1p.
data:
26/01/2019
organizator:
MAMY Studio
zespół:
Małgorzata Braszka, Magdalena Szopian-Wełyczko

Pierwsza karnawałowa impreza w PRZED•POKOJU H13 już za nami. Cieszy nas liczny udział mieszkańców Przedmieścia Oławskiego i miła atmosfera, która panowała podczas całego wydarzenia.

Karnawałową zabawę zorganizowaliśmy we współpracy z organizacjami działającymi aktywnie na Przedmieściu Oławskim. Największe wyrazy uznania należą się przedstawicielom MAMY Studio, którzy zadbali o najciekawsze atrakcje i bogaty program wydarzenia dla kilkudziesięciu osób, które wzięły udział w imprezie.

W pierwszej części spotkania, dzieci wraz ze swoimi opiekunami, rodzicami i dziadkami uczestniczyli w warsztatach z wykonywania masek karnawałowych. Powstały kolorowe i pomysłowe prace, które później posłużyły jako elementy przebrania karnawałowego.

Pięknie przyozdobiona sala, smaczny poczęstunek i kreatywne zabawy sprawiły, że impreza szybko się rozkręciła. Najmłodszym szczególnie spodobały się animacje, o które zadbały Kasia i Alicja współpracujące z MAMY Studio. Obie Panie na co dzień prowadzą również warsztaty dla maluchów i ich mam w PRZED•POKOJU H13.

Pozostaje nam podziękować jeszcze raz współorganizatorom i partnerom za zaangażowanie, natomiast mieszkańcom za aktywne uczestnictwo
i świetną atmosferę.

data publikacji:
13/02/2019
<< wstecz